קבוצת דיוקים 2000 החלה את פעילותה בשנת 1991, באזור התעשייה רהט על ידי היזם, פרג' אבו פריח. משנת 2004 החלה החברה לפעול כחברה בע"מ. כיום דיוקים 2000 תעשיות בע"מ היא מבין החברות הכי טובות בארץ הן באיכות, בשירות, אמינות ועוד. החברה מחזיקה 20 עובד, מנהלי עבודה ומהנדסים.

בין פעילויות החברה קימות מספר מחלקות שמשלימות אחת את השנייה:

  • מפעלי מתכת ועיבוד שבבי לשיפוץ ושיפור מרכבים ומשאיות. התקנת ברזנטים לארגזים עם הפעלה חשמלית חכמה, תיקון ובניית ארגזים שונים, עבודות חריטה וכרסום ועוד.
  • מתפרה תעשייתית לייצור ותפירה עבודות גדולות ומורכבות הכוללות ייצור אוהלים לאירועים, לתיירות ולקמפינג, אוהלים בדויים, אוהלים תתארים מצמר עזים אורגינאלי, כמו כן פגודות, ממברנות, כיסויים למשאיות, תפירת ברזנטים ושמשוניות, רשתות הצללה, פתרונות הצללה שונים וכיסויים חשמליים.
  • מחסן למלאכה שובלים שהיא חברה עצמאית מקבוצת דיוקים 2000 המספקת ציוד טכני למוסכים ולתעשיינים, כלי עבודה מוטורים וחשמליים, חלקי חילוף למשאיות, יעוץ טכני ופתרונות לבעיות תעשיינים.

המתפרה בדיוקים 2000 הינה מתפרה תעשייתית המתמחה במתן פתרונות המותאמים לדרישות ולצרכי הלקוח באופן מלא, מקצועי ואיכותי.

החברה חרטה על דגלה מתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללקוחותיה במחירים הוגנים וללא תחרות, אנו מתאימים את הפתרונות במיוחד עבור צרכי הלקוח ומקפידים לבחור את החומרים הטובים ביותר המתאימים מבחינה טכנית ופונקציונלית על מנת שיארכו חיים וימלאו את ייעודם על הצד הטוב ביותר ובאופן האופטימלי.

דיוקים 2000 מספקים שירותים לענפי התעשייה השונים וללקוחותיה הפרטיים. בין המוצרים והשירותים אותם אנו מספקים:

  • אוהלים לאירועים.
  • אוהלים בדויים ותתארים.
  • כיסויים לבריכות, אתרים, גנים ועוד.
  • פגודות וממברנות.
  • פתרונות הצללה.
  • פתרונות קירוי ואיטום חורפי.
  • כיסויים לתעשייה וחקלאות.

 

במסגריית דיוקים 2000 תוכלו לקבל שירותים מקצועיים לכל סוגי המסגרות התעשייתית, מפעלי מתכת ממוקמים באזור התעשייה רהט. החברה קיימת משנת 1991 , שאת תחילת דרכה של החברה החלה בייצור ושיפוץ מכונות חקלאיות. דיוקים 2000 מפעלי מתכת הם הראשונים שבנו מכונות הדייש להפרדת גרעינים של האבטיח בארץ ושפרו אותה וכמו כן בנו מקצרות, מרססים והרבה מכונות חקלאיות שונות.

אנו במפעלי מתכת, מייצרים חלקים מהחומרים האיכותיים ביותר ובשיטות ייצור מתקדמות. בין הפעילויות אנו מתמחים בחלקי חילוף למשאיות, קונסטרוקציות ועוד.

 חשיבות רבה נלקחת בחשבון בייצור העבודות תוך הקפדה בתקני האיכות ועמידות החומרים.

גם עבור לקוחות פרטיים מסגרות תעשייתית יכולה להווה אמצעי להוזלת עלויות. שילוב אלמנטים תעשייתיים ביחד עם אלמנט ייחודי עשוי בנפחות ברזל גם יוצר ייחודיות וגם יוזיל משמעותית את עלות העבודה, בין אם זהו מעקה, גרם מדרגות או שער. נשמח לתכנון ייצור תעשייתי המותאם לדרישותיכם. נעזור לכם למצוא את החלקים המתאימים לכם ליצירת אלמנט מסגרות תעשייתית איכותי ושימושי מחד ומעוצב מאידך.

חברתדיוקים 2000 ממוקם באזור התעשייה ברהט, אנו מספקים כלים מקצועיים לתעשייה, כלי עבודה שונים, אספקה טכנית עם מלאי זמין של אלפי פריטים.

כלי עבודה ואביזרים מקצועיים, ציוד ניקיון ומכונות שטיפה בלחץ, קמפינג, צבעים, בגדי עבודה וטיול, ציוד חשמל, תקשורת, מחסני גינה, ציוד בטיחות ועוד. מבין לקוחותינו נמנים מפעלי תעשייה גדולים, מוסכים, בתי מלון לקוחות פרטיים ועוד.

המחסן למלאכה שובלים חרט על דגלו מצוינות ושירות ללקוחות מעל הכל. שירות מקצועי ויעיל, אנו מתחייבים מצדנו לעשות את מירב המאמצים לספק את השרות היעיל ביותר עם מתן מענה מקצועי והכוונה בכל מוצר או שירות ברכישתכם.

החברה מספקת כלים ומוצרים בשירות לכל חלקי הארץ.

לחצו כאן לאתר שובלים המחסן למלאכה